O nas

Domino Polska, zatrudnienie stałe i tymczasowe

Kim jesteśmy?

Domino HR jest agencją pracy, która powstała we Francji w 1999 roku.
Rozwijamy się w bardzo szybkim tempie, rozbudowując sieć naszych biur na terenie całej Polski.
Jesteśmy gotowi założyć się, że gdy musieliście dokonywać rekrutacji personelu, niejednokrotnie życzylibyście sobie by sprawy przybierały inny obrót. Czas trwania procesu rekrutacji, konieczność zaangażowania dużych środków finansowych w poszukiwanie kandydatów oraz brak odpowiednich struktur wewnętrznych w firmie, które pozwoliłyby pozyskać najefektywniejszych i najzdolniejszych pracowników, sprawia, że samodzielnie organizowana rekrutacja nie zawsze jest skuteczna.
Dlatego od zawsze stawialiśmy sobie za cel poszukiwanie najwyższej klasy rozwiązań zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych zleceniodawców, w oparciu o nasze ugruntowane doświadczenie lidera wśród Agencji Pracy Tymczasowej. Dziś Domino Polska jest spółką specjalizującą się w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ten cel został osiągnięty wspólnie z osobami na co dzień zajmującymi się zarządzaniem personelem w poszczególnych firmach.

Doradztwo w określaniu Waszych potrzeb, precyzja w określaniu wymaganych zasobów, szybkość w odpowiadaniu na Wasze zapotrzebowanie na personel – jest naszą misją. Kompetencja, jakość, elastyczność: to najważniejsze cele naszej działalności.

Dążymy do tworzenia trwałych relacji z naszymi Klientami, uważamy, że praca zespołowa jest kluczem do doskonałej obsługi, wierzymy w naszych współpracowników, którym powierzamy coraz ambitniejsze zadania.

W procesie rekrutacji personelu, nasza praca rozpoczyna się od uważnego studium wymagań Klienta. Dokładnie oceniamy kulturę pracy, funkcjonowanie, procedury i projekty każdej firmy.
Nasi Eksperci słuchają Waszych potrzeb zanim zaproponują Wam rozwiązania. To do Waszych potrzeb dostosowują metody rekrutacji personelu. Ponieważ każda firma ma własną historię, organizację wewnętrzną oraz tożsamość – wymagają one ochrony i promocji.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 

Nasze oddziały

Domino HR w czasie

Na arenie międzynarodowej

Domino RH działa w kilku krajach europejskich.
Każdy lokalny podmiot ma swoje specyficzne cechy i własny zespół, aby połączyć sieć dużej grupy z lokalną wiedzą.